Přeskočit na obsah
571 648 343 Dárkové poukazy Rezervace

Kariéra

Aktuálně do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici servírka/ číšník.
Přidejte se k nám, těšit se můžete na zajímavé výzvy, dobré jídlo a přátelskou atmosféru. Jsme jeden tým!

Do oddělení gastra hledáme novou posilu na HPP s úsměvem na rtech, která ráda komunikuje s lidmi, má přehled, co se okolo ní děje a bere jako své poselství dělat lidem radost.
Hledáte práci, kde můžete lidem zpříjemnit den tím, že jim přinesete nápoje a pokrmy dle jejich gusta?
Milujete gastronomii a sledujete moderní trendy?

Chcete pracovat v příjemném a férovém prostředí s dobrým kolektivem?

Pak se podívejte, co pro Vás máme…

Co vás čeká?

  • péče o hosty v hotelové restauraci
  • objednávání/ kasírování
  • dodržování gastro pravidel
  • příprava kongresů, školení, svateb, oslav
  • inventarizace a zodpovědnost za zboží
  • udržování pořádku na pracovišti
  • umět dobře poradit hostovi, informovat o specialitách kuchyně
  • našim cílem je, aby se hosté v našem prostředí cítili příjemně a rádi se k nám vraceli

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • příjemné vystupování
  • zájem učit se novým věcem (vyučení v oboru není podmínkou, rádi tě vše naučíme)
  • schopnost týmové práce
  • uživatelskou znalost PC
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny

    Co vám můžeme nabídnout?
  • práce v hotelu s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb
  • maximální podporu vedení, které pro hospitality žije
  • možnost profesního a osobního růstu
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • přátelský kolektiv lidí a férový přístup
  • práci, kde můžete uplatnit své dovednosti
  • atraktivní zaměstnanecké benefity
  • prémie (0 Kč - 10 000 Kč)
  • zvýhodněný vstup do wellness centra, relaxačního bazénu
  • zaměstnanecké stravování, možnost ubytování mezi směnami

    Mzda v rozmezí od 30 000 Kč - 45 000 Kč/ měsíc
    Nástup možný od 1.1.2024

    Zaujala Tě naše nabídka? Pokud chceš být součástí našeho týmu, pošli nám svůj životopis a pár slov o sobě a svých zkušenostech.

    Kontaktní osoba
    Kristina Boniatti
    +420 608 766 822
    sales@horalhotel.cz